www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 831 napja lejárt

munkakörbe keresünk angolul beszélő munkatársat!

Feladatok:

  • Megrendelések anyagkiadások, vevőmegrendelés visszaigazolások, számlák kezelése
  • Üzletkötők, műszaki munkatársak irodai és adminisztratív támogatása,
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel.
  • Árajánlatok kiküldése belföldi partnerek részére.
  • Határidőre történő kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú, tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office, Adobe Acrobat alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre.
  • Együttműködés csapatmunkára

Előny:

  • Oracle integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat
    Felsőfokú angol nyelvtudás.
  • Klímatechnika szakterületén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkajogviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen Boros Tündénél.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő