www.cvonline.hu

Kereskedelmi Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.08.
Hirdetés azonosító: 848625

Megbízónk több ezer szórakoztató elektronikai és háztartási készülék kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon. Budapest környéki székhelyükre keresnek új kollégát Kereskedelmi Asszisztens pozícióba.

Feladatok:

- Management és az értékesítő kollegák munkájának teljeskörű háttértámogatása
- Ajánlatok készítése
- Adminisztrációs feladatok végzése
- Riportok készítése

Elvárások:

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
- Kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
- 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- MS Excel magabiztos használat
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikusan fejlődő nagy vállalati közegben történő tapasztalatszerzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a