www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Fő feladatok

  • Adminisztratív támogatás nyújtása a kereskedelmi vezetőnek és a kereskedelmi csapatnak
  • A kereskedelmi akciók és promóciók nyomon követése és elemzése
  • A kereskedelmi eredmények összegyűjtése és elemzése, riportok prezentációk készítése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal (marketing, pénzügy, jog, IT, HR)
  • Napi kapcsolattartás a kereskedelmi csapattal
  • Részvétel a kereskedelmi értekezleteken, emlékeztetők írása

Elvárásaink

  • Gazdasági pénzügyi vagy kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete és használata
  • Angol / francia nyelv haladó szintű ismerete írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomagot
  • Dinamikus, nemzetközi munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket
  • Nemzetközi szakmai háttértámogatást

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol