www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres budapesti kereskedelmi irodájába az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Klasszikus irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Vendégek fogadása
  • Szerződések elkészítése sablonok alapján
  • Partneradatok kezelése a számítógépes rendszerben
  • Rendezvények szervezése
  • Bejövő számlák nyilvántartása, házipénztár kezelése
  • Kapcsolattartás, rendelések kezelése külföldi beszállítókkal
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) felhasználói szintű ismerete
  • Közép szintű ANGOL nyelvtudás
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Munkavégzés helye:           B U D A P E S T  XI. kerület

Jelentkezési határidő        2014.04.15.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi e-mail címre küldje el Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő