www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

 Magyar tulajdonú, a nemzetközi piacon is jelenlévő cég, Budapest X. kerületi telephelyére, azonnali munkakezdéssel

kereskedelmi asszisztens

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • (Gyors-) és gépírás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Adminisztrátori, asszisztensi pozícióban megszerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • A kereskedelmi igazgató és az üzletágvezetők munkájának teljes körű támogatása, adminisztratív feladatok lebonyolítása
  • Beszámolók, kimutatások készítése
  • Tárgyalások, konferenciák szervezése
  • A Vezetőség tagjaihoz érkező vendégek, hivatalos látogatók fogadása, eligazítása, ellátása
  • Napi levelezések lebonyolítása
  • Egyéb, a közvetlen felettese által esetileg meghatározott feladatok elvégzése
  • Személyes asszisztencia

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség, változatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő