www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója.

Az Autonet Import Magyarország Kft. Dunakeszi központjába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • szerződések, fizetési megállapodások, forgalmi megállapodások előkészítése,
  • kereskedelmi csapat munkájának támogatása,
  • vevői adatok karbantartása, fizetési kondíciók rögzítése,
  • kimutatások készítése,
  • reprezentációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • asszisztensi vagy adminisztratív munkakörben szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás,
  • biztos számítógépes ismeretek (MS Office - elsősorban Word, Excel),
  • tanulékony, megbízható, segítőkész személyiség, nyitottság az új dolgok iránt,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • támogató, lelkes csapat,
  • modern irodai környezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát és motivációs levelét, a munkakör pontos megjelölésével, címünkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő