www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1433 napja lejárt

Elsődleges felelősséggel tartozik:

A Delta csoport által megnyert központosított közbeszerzési eljárások teljes körű adminisztrációja egyszemélyi felelősként, részvétel a cégcsoport közbeszerzési ajánlatainak, pályázatainak elkészítésében.

Feladatkörök, felelősségek:

  • Központosított közbeszerzési eljárások teljes körű adminisztrációja egyszemélyi felelősként
  • Az üzletkötők munkájának támogatása
  • Kereskedelmi ajánlatok, tenderek, pályázatok, szerződések, visszaigazolások készítése
  • A tender anyagok benyújtásához szükséges hatósági és referencia igazolások beszerzése, központosított közbeszerzési dokumentumok kezelése
  • Tenderfigyelés, beadandó beszerzési pályázatok összeállításában való aktív részvétel
  • A beszerzési/közbeszerzési eljárás lebonyolításával összefüggésben kapcsolattartás az ajánlatkérővel, ill. szakhatóságokkal.
  • Az ajánlatokkal, vevőkkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, iktatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapos közbeszerzési és központosított közbeszerzési eljárási (KEF) ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Erős adminisztrációs készség
  • Magas fokú stressztűrő képesség
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • IT kereskedelmi területen asszisztensként szerzett tapasztalat
  • IT piac ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy komoly, biztos hátterű cég stabilitása

Munkavégzés helye: Delta Informatika Zrt., Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő