www.cvonline.hu
Kereskedelmi asszisztens
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1227240

Szegeden található gyártó partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőkkel és az értékesítőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Megrendelések rögzítése, kezelése
  • Fuvarszervezés, kiszállítások nyomon követése
  • Vevők pontos, teljes körű tájékoztatása
  • Forgalom kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű ANGOL és román vagy szerb nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Precíz, önálló, gyors munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Hajlandóság a tanulásra, új technológiák elsajátítására
  • Előnynek számít: értékesítési tapasztalat, ügyfélszolgálatos ismeretek, külföldön szerzett munkatapasztalat, ERP ismeret, német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Mobil telefon, laptop
  • Irodai munkaidő

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.