www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Company_icon Ring-Data kft.
  • Location_icon II. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

20 éve működő stabil cégcsoportunk

munkakör betöltésére keres munkatársat

Az Ön sokszínű feladatai, a menedzserrel összedolgozva, többek között

  • ajánlatok, megrendelések kezelése
  • számlázás
  • beszerzések intézése
  • meglevő partnerekkel - szállítókkal kapcsolattartás
  • bemutató szervezés
  • új piacok fellelése
  • online felületek  (weboldal, Facebook) karbantartása

Szükséges

  • társalgási szintű angol tudás
  • excel - és egyéb alap - programok magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség
  • némi tapasztalat
  • műszaki végzettség, vagy erős műszaki affinitás és érdeklődés

 Amit ajánlunk:

  • korrekt bérezés
  • anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • változatos feladatok, fejlődés
  • hosszútávú lehetőség egy kisebb, stabil szervezetben

Munkavégzés helye: Metró közelben, Bp. II. kerületben, Széna térnél (Mammut mögött)

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol