www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Company_icon „SUNI” Service Universal Kft.
  • Location_icon X. kerület, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

100 % magyar tulajdonban lévő, 28 éve sikeresen működő, nagykereskedelmi tevékenységet végző vállalkozás kert – tótechnikai termékek és esővízgyüjtő rendszerek értékesítésére és műszaki támogatási feladatok ellátására keres ambiciózus munkatársat.

Feladatok:

  • aktív vevői kapcsolattartás, a termékek megismertetése a potenciális partnerekkel
  • ajánlatok készítése
  • rendelések feldolgozása
  • napi kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló kreatív munkavégzés
  • szorgalom
  • csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelenthet:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • multiban szerezett beszerzői – értékesítői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, önálló vezetési gyakorlattal
  • Facebook, youtube, egyéb multimédia felület hobby szintű ismerete
  • nyelvismeret szóban és írásban (angol v német)

Amit kínálunk:

  • változatos munkafeladatok
  • szakmai és egyéni fejlődés lehetősége
  • egyedi motivációs rendszer

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk. A tárgyba kérem, írja bele „Kereskedelmi asszisztensi pozíció”

Helyek X. kerület
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű