www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Magyar tulajdonú szépségipari vállalat

munkatársat keres.

A leendő munkatárs felelős lesz az új termékek beszerzéséért, a folyamatos kapcsolattartásért a beszállítóval, az áralkuk lebonyolításáért és a beszerzési folyamatok teljes körű felügyeletéért, koordinálásáért.  Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • A beszerzési folyamatok nyomon követése, adminisztratív támogatása
  • Import tevékenység koordinálása
  • Döntési folyamatok előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás több mint 200 beszállítóval
  • Új termékek felkutatása, beszerzése, megrendelése, áralkuk lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi végzettség előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) gyakorlott használata
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Munkatapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fiatal, kreatív csapat
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest IX.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol