www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt
foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

kereskedelmi asszisztens

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a szerződéses vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • Szerződések nyilvantartása, új szerződések előkészítése és a változások aktualizálása
  • Engedmények felülvizsgálata aktualizálása
  • Beérkező bizonylatok ellenőrzése
  • Irodai háttértevékenység

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség
  • MS OFFICE felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:
Debrecen

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen