www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1075710
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg németül beszélő kereskedelmi asszisztenst keresünk!

Feladatok:

  • Külföldi ügyfelekkel kapcsolatfelvétel emailes és telefonon
  • Adatrögzítés
  • Adatbázis kezelés
  • A sales-es kolléga munkájának előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladat ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti 20 óra vállalása
  • Munkavégzés: a XI. kerületben

Amit kínálunk

  • Br. 1000 Ft/óra órabér
  • Teljesítményarányos jutalék a fix fizetés mellé

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével!