www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 208 napja lejárt

A Cobra Computer Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, ügyviteli rendszert fejlesztő és értékesítő cég, mely 30 éve az ügyvitel piacán van.

Ha érdekelnek a szakmai kihívások és elismerések, ha szeretnél egyedi és hatékony megoldásainkkal megbízóink elégedettségében osztozni, akkor nálunk a helyed!

FŐBB FELADATOK:

  • Aktív részvétel az értékesítési és üzletfejlesztési folyamatokban
  • Projektmanager munkájának támogatása
  • Érdeklődők kezelése
  • Ajánlatok készítése és utókezelése
  • CRM programban történő adatrögzítés
  • Adminisztráció naprakész vezetése

ELVÁRÁSOK:

  • Közép/felsőfokú végzettség (OKJ, főiskola vagy egyetem)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, Power Point stb.)
  • Precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikáció írásban és szóban
  • Csapatmunkában és önálló munkavégzésre való képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Egyértelműen meghatározott feladatok és feladatkörök
  • Betanítás biztosítása

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv ismerete
  • Szakirányú (értékesítési) tapasztalat
  • Vakon gépírás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület, munkanapokon 08:30-17:00 között

2016. augusztus 31-ig, az alábbi e-mail címre, "kereskedelmi asszisztens" tárgy megjelöléssel, önéletrajz és motivációs levél megküldésével, amely tartalmazza a bérigényt.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő