www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 267 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Értékesítő mérnök napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Árajánlatok, kalkulációk készítése magyar és angol nyelven
  • Bejövő megrendelések dokumentációja a vállalatirányatási rendszerben (QAD, MFG)
  • Visszaigazolások készítése az ügyfelek felé
  • Kiszállítás, csomagfeladás ügyintézése
  • Telefonhívások kezelése, levelezések bonyolítása
  • Iktatás, új ügyfelek rögzítése, adminisztráció

 Elvárások:

  • Műszaki szemlélet (ipari elektromos csatlakozók)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Irodai feladatokban szerzett gyakorlat
  • Office programok készségszintű ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

 Előny:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Műszaki területen (esetleg elektronikai iparágban) szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Változatos munka, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

  • az alább megadott e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol