www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1071360

Polimer anyagok, műanyagipari termékek valamint szín-és adalékanyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás
  • Napi szintű kapcsolattartás a gyártó gyárakkal, a vevői igények közvetítése és nyomon követése
  • Rendelések, reklamációk kezelése
  • Társterületekkel történő kapcsolattartás (logisztika, raktár, pénzügy)

Elvárások:
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és középfokú orosz nyelvismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Határozott idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkavégzés
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás
  • Stabil, multinacionális háttér

Előnyök:
  • Orosz nyelv középfokú ismerete
  • SAP ismeret
  • Műanyagipari kapcsolatok

Nyelv:
  • Angol
  • Szlovák

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr