www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Magyarország meghatározó disztribútora keres

munkakörbe munkatársat,Budapesti irodájába.

Feladatok

  • Az  értékesítésben dolgozók munkájának támogatása ( KAM Managerek, értékesítési vezető,  területi képviselők )
  • Riportok készítése
  • Tárgyaló anyagok előkészítése Magyar nyelven, forgalom elemzések, grafikonok, értekezlet kimutatások, éves tárgyalások előkészítése
  • Akciós ajánlatok elkészítése, visszaigazolások intézése
  • Akciók, árak, termékek, partner adatok rögzítése a vállalat irányítási rendszerben
  • A vállalatirányítási rendszer magas szintű ismerete, felhasználó szintű használata
  • Excel táblák, Pivot táblák kezelése
  • Power Point prezentációk készítése
  • Akciós tábla kezelése, frissítése
  • Árfigyelések összesítése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a beszerzési asszisztensekkel, képviselőkkel, raktárral, társ osztályokkal
  • Forgalmi adatközlés partnerek felé
  • Egyedi megbízások magas szintű végrehajtása
  • Partnerenkénti dokumentáció rendben tartása, lefűzése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • 1 – 2 éves hasonló, kereskedelmi területen végzett asszisztensi munka ismerete
  • magas szintű számítógépes tudás, word, excel, outlook, power point, táblázat kezelés, függvények
  • motivált, dinamikus, eredményorientált, pontos munkát végző személyiség
  • stratégiai gondolkodásmód
  • jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit biztosítunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye Budapest II. kerület

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő