www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Ipari automatizálás területén működő kft.

kereskedelmi asszisztenst

keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • vevőrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése
  • értékesítési folyamatok pontos adminisztrációja
  • készletkezelés, áruátadás
  • kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • gyakorlott MS Office ismeret
  • precíz munkavégzés

Előny

  • B kategóriás jogosítvány
  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelmi / műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, 8 órás munkaidő
  • alkalmazotti munkaviszony
  • stabil, hosszú távra szóló álláslehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tópark u.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő