www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 360 napja lejárt

A Bellis Egészségtár Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő
gyógyszer-nagykereskedése, Vevőszolgálati Osztályára

munkatársat keres.

Független, magyar tulajdonú gyógyszer-nagykereskedő vállalatként a Bellis Egészségtár Kft. célja a nagy forgalmú gyógyszerkészítmények és a piacvezető fitotéka üzletág által forgalmazott termékek költséghatékony patikai kiszolgálása.  Piaci sikerünk alapját a több éve együtt dolgozó szakképzett munkatársak, a piaci kereslet szerint összeállított termékpaletta és a partnereink igényei alapján kialakított szolgáltatás portfólió adja.

Az új munkatárs feladatai:

  • internetes, telefonos, faxos rendelések felvétele, szakszerű rögzítése, visszaigazolása;
  • gyógyszer- és fitotéka kereskedelemmel foglalkozó partnerek felhívása, rendelésre ösztönzése, tájékoztatása, információ gyűjtése, reklamációk fogadása;
  • meghatározott kereskedelmi akciók, telemarketing akciók értékesítése, kereskedelmi tervek megvalósításában való aktív részvétel;
  • a vállalat által forgalmazott termékekről szakmai ismereteik fejlesztése és továbbadása a partnerek részére;
  • folyamatos együttműködés területi képviselőkkel és társosztályokkal.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • érettségi;
  • stabil számítógépes felhasználói ismeretek;
  • jó kapcsolatteremtő képesség;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • ügyfél- és csapat-orientált hozzáállás.

Előny:

  • gyógyszertári asszisztensi végzettség;
  • rendelésfelvevői munkakörben szerzett tapasztalat és fitotéka termékismeret előny.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • stabil, hosszú távú együttműködés;
  • dinamikus csapat.

A munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület

Kezdés:
Azonnal

A jelentkezés módja:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő