www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 318 napja lejárt

A TOYOTA Material Handling Hungary Kft.- Link megjelenítése - az anyagmozgatási berendezések piacán régóta vezető szerepet betöltő, nemzetközi hátterű cég, a Toyota Industries Corporation része. Erősségük az innovatív, kiváló termékskála a hozzá tartozó szervizzel. Céljuk, az anyagmozgatás területén elsőrangú választást biztosítani partnereik számára, ezzel hozzájárulva üzleti sikereikhez. Cégük folyamatos fejlődését a jó, munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő is garantálja. Jelenleg a budapesti területre, a kereskedelmi csapat erősítésére, az értékesítési folyamat aktív támogatására keresünk lelkes, elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Back office adminisztráció (Sales/Rental)
    • Szerződéses dokumentumok kezelése
    • Kapcsolattartás a lízingcéggel
    • Üzleti folyamat lekövetése az ERP rendszerben
    • Szerződéses adatok rögzítése az ERP rendszerben
    • Szerződések karbantartása az ERP rendszerben
    • Számlázás
    • Ügyfelek igényeinek kezelése
    • Készletnyilvántartás
    • Havi jelentések előkészítése
  • CRM rendszer használata
    • Vevői megrendelések feldolgozása, nyilvántartása
    • Adatrögzítés
    • Adatminőség folyamatos ellenőrzése
    • Rendszerkarbantartás
    • EKA cégek nyilvántartása
    • Központi előírások/változások nyomon követése, kollégák tájékoztatása
    • Területi képviselők munkájának támogatása
    • Hatékony együttműködés ügyfelekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Aktív angolnyelv-tudás
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat (hasonló területen szerzett előny)
  • Microsoft Office felhasználói tapasztalat (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Munkájára igényes, felelősséget vállaló hozzáállás
  • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
  • Kitartó, terhelhető, lojális személyiség

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil nemzetközi hátterű cég
  • Professzionális szakmai környezet
  • Igényes, kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az Ön érdeklődését és tapasztalatai alapján reális kihívást jelent, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol