www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Magyarország legnagyobb játékáruházai

A REGIO JÁTÉK Magyarország legnagyobb játékáruház lánca

munkakörbe keres munkatársat budapesti irodájába

Feladatok:

  • Értékesítési csapat támogatása;
  • Kapcsolattartás REGIO üzleteivel;
  • Kapcsolattartás kereskedő partnerekkel;
  • Megrendelések kezelése, nyilvántartása;
  • Készletek ellenőrzése;
  • Ajánlatok készítése;
  • Riportok, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret - elsősorban Excel (magabiztos használat);
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, rugalmasság.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • XV. kerület

Jelentkezés módja: Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola