www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Közel tizenöt éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú műanyagipari vállalkozás megfelelő végzettséggel és tapasztalatokkal rendelkező szakembert keres

kereskedelmi asszisztens

munkakörbe.

Feladatok:

  • vevőkkel való kapcsolattartás:
    • megrendelések kezelése, nyomon követése,
    • szállítási határidők kezelése, nyomon követése,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás:
    • a cég megrendeléseinek előkészítése, nyomon követése,
    • árajánlatok beszerzése,
  • vevői és beszállítói árak karbantartása, frissítése,
  • a vállalatirányítási rendszer feltöltése naprakész adatokkal,
  • fuvarszervezés, szállítások szervezése, nyomon követése,
  • szállítás során felmerülő problémák kezelése, megoldása,
  • rendszeres és ad-hoc jelentések összeállításában való részvétel,
  • döntés előkészítés támogatása.

Elvárások:

  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,
  • jó kommunikációs készség,
  • minimum 1 éves tapasztalat vevőkapcsolati, adminisztrációs területen.
  • magas szintű táblázatkezelői (MS Excel) ismeretek,
  • kiváló, aktív, kommunikációs szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság,
  • megbízható, igényes munkavégzés, csapatjátékos attitűd, proaktív személyiség.

Előny:

  • Microsoft Dynamics NAV (Navision) ismerete.

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
  • béren kívüli juttatások,
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • változatos és önálló munkavégzés,
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel és pozíció megnevezéssel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német