www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 376 napja lejárt

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Műanyag termékek forgalmazásával foglalkozó cég jó hangulatú csapatába keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • rendelések fogadása, visszaigazolás, számlázás;
  • kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációkezelés;
  • kapcsolattartás kereskedőkkel, asszisztensekkel, raktárosokkal.

Elvárások:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • minimum középfokú végzettség;
  • legalább 3 éves kereskedelmi asszisztenciai/ügyfélkapcsolati tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • nyitott, csapatban dolgozni tudó és akaró személyiség;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • jó hangulatú, családias munkakörnyezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8- 17:45, pénteken: 8 – 15:30-ig;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát. (A Jelentkezés gombon keresztül.)

További lehetőségeink: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Facebook: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol