www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Cégünk iroda-nyomdatechnikai eszközök és kiegészítők forgalmazással foglalkozik.
Munkatársat keresünk 8 fős, budaörsi irodánkba

kereskedelmi asszisztensi

munkakörbe.

Feladat:

  • Klasszikus asszisztensi munkakör ügyvezető mellett,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal email-ben, telefonon akár idegen nyelven is,
  • Fuvarszervezés koordinálása és egyeztetés a szállítmányozókkal,
  • Rendelések összeállítása, koordinálása,
  • EUR számlázás (eseti jelleggel),
  • Házipénztár kezelés,
  • Könyvelési anyagok előkészítése,
  • Egyéb irodai feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Angol vagy német aktív kommunikációképes használat (nem a papír, a tudás számít),
  • Min. gazdasági szakközépiskolai végzettség, kereskedelmi ismeretek.
  • Kommunikatív, talpraesett, dinamikus személyiség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office program),

Előny:

  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos munka,
  • Családias légkör,
  • Hosszútávú munkaviszony.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker.

  • fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német