www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.05.
Hirdetés azonosító: 1008664

Pozíció leírása / Job description

Nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari vállalathoz keresünk precíz és támogató kereskedelmi asszisztenst budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

-A kereskedelmi egység szerződéseinek adminisztratív előkészítése
-Szoros együttműködés a Compliance Officer-rel
-Partnerekkel való folyamatos egyeztetés
-A közbeszerzési és versenytörvény folyamatos követése
-A kereskedelmi egység számára történő beszerzések lefolytatása
-A kereskedelmi egységben folyó munka adminisztratív támogatása

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség
-1-2 év releváns szakmai tapasztalat asszisztencia területen
-Angol nyelv magabiztos használata
-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Jó stressztűrő képesség
-Segítőkész, támogató attitűd

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Versenyképes juttatási csomag
-Fejlődési lehetőségek, tréningek
-Céges busz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a