www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 479 napja lejárt

27. éve sikeresen működő élelmiszer nagykereskedelmi cég főállású munkatársat keres azonnali munkakezdéssel kereskedelmi asszisztens munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Telefonos rendelések fogadása, gépi rögzítése.
  • Árurendelések elkészítése és továbbítása a szállítók felé.
  • Szállítóktól érkező áruk gépi bevételezése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (word, excel).
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Precíz önálló munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Cafeteria.
  • Színvonalas, változatos munka.
  • Stabil, hosszú távú munkahely.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük  jelentkezzen az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő