www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens, ügyintéző

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

 munkatársat keresünk

Az Eurotrade Kft. Kistarcsai csomópontjában található telephelyére, szakmai kapacitásának bővítése érdekében kereskedelmi asszisztens kollégát keresünk, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak az alkatrész forgalmazás és szerviztevékenység területén.

Feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, szállítások előkészítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, igény esetén értékesítés
  • Információnyújtás az aktuális promóciókról, termékekről
  • Számlák készítése, kezelése, nyomon követése
  • Be- illetve kimenő levelek kezelése, nyomon követése
  • A telephely működtetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat alkatrész kereskedelem területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • készletkezeléssel kapcsolatos ismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos mozgó bér, jutalom
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kistarcsai telephelye, az MO kistarcsai csomópontjánál, (Külső raktárkörút 1.)

Munkaidő:

heti 40 órás munkaidő.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő