www.cvonline.hu

Kereskedelmi Asszisztens Ref.: 732

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 833862
lejárt

Németországi partnercégünkhöz

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

kollégát keresünk
Ref.:732

A munkakör célja:

A közvetlen felettes segítése, asszisztensi továbbá a kapcsolattartatási háttér munkák, irodai munkák elvégzése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok pontos elvégzése,
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • személyre szabott ajánlattétel,
  • szervezési, egyeztetési feladatok ellátása magyar és német nyelven.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett középfokú végzettség,
  • Kommunikációképes aktív német nyelvismeret,
  • erős MS-Office ismeretek.

Előny:

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye:
  • Marcali

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu