www.cvonline.hu
Kereskedelmi asszisztens Német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.04.
Hirdetés azonosító: 808965
lejárt

Német partnercégünk számára keresünk németül folyékonyan beszélő, kereskedelmi ügyintéző tapasztalattal rendelkező munkatársakat csapatukba.

Feladatok:

  • Beérkező rendelések nyomon követése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a szervizekkel, német helyi egységekkel
  • Segítségnyújtás a cég saját, belső elektronikus rendszerét használva
  • Riportok készítése, kereskedelmi aktivitás előrejelzése
  • Felmerülő problémák kezelése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony, biztos német nyelvtudás
  • Minimális angoltudás, az angol nyelvű rendszerek használatának problémamentes kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Előny az autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kényelmes, biztos, munkahely, nemzetközi környezet
  • 9-17.30ig tartó munkaidő túlórák nélkül

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.