www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens JO-1501-300797

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Nemzetközi kereskedelemmel és viszonteladással foglalkozó partnercégünk a következő területre munkatársat:

Nemzetközi kereskedelmi asszisztens (Német vagy Francia)

Feladatok:

  • Komplex kereskedelmi és pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Piackutatások, értékesítési statisztikák és riportok készítése
  • Árajánlatok és szerződések nyilvántartása, frissítése, adminisztrációja
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, banki utalások napi szintű figyelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Sales, Marketing, Management, IT)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú, folyékony NÉMET vagy FRANCIA nyelvtudás
  • Biztos kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • 1-3 év tapasztalat pénzügyi asszisztencia vagy értékesítés támogatás területén
  • Magabiztos, haladó szintű Excel ismeretek (Macro és PIVOT előny)
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Csapatmunkában való jártasság

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas, új infrastruktúrájú munkahely
  • Barátságos légkör

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Francia, Angol