www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens / gyakornok

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Székesfehérvári műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk Kereskedelmi Osztályának adminisztratív támogatására

munkatársat

Feladatok:

  • Kereskedelmi osztály munkájában való aktív részvétel, az osztály mindennapi feladatainak támogatása,
  • Projektekben való aktív részvét,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Munkavégzés közben aktív nyelvhasználat,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte / vagy folyamatban lévő tanulmány – elsősorban kereskedelmi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiemelkedően jó MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Önállóság, terhelhetőség, precizitás,
  • Lelkes, aktív, kezdeményező személyiség
  • Barátságos modor, jó kommunikációs készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér,
  • 3 hónapos intenzív gyakorlati idő,

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
  • Munkaidő: Napi 8 óra

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol