www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens / Értékesítő (autóipar)

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társaság fejlődésének biztosítása érdekében fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk

Kereskedelmi asszisztenst / Értékesítőt (autóipar)

Feladatok:

  • Vevői kapcsolatok ápolása
  • Árkalkulációk és árajánlatok készítése a vevők részére az értékesítési terület vezetőjének jóváhagyása alapján
  • Értékesítő kollégák támogatása, „Back Office” tevékenységek
  • A beérkező telefonos információk fogadása, az információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé
  • Vevői portálok kezelése, ápolása
  • Az anyacég árpolitikájával, értékesítésével kapcsolatos feladatainak végrehajtása
  • Részvétel projektekben

Elvárások:

  • Értékesítésben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos jellem
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok és projektek
  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német