www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS (BESZERZŐ MUNKATÁRS)

  • A hirdetés 232 napja lejárt

JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Szegedi székhelyű villamos munkavédelmi, valamint egyéni védőeszközök forgalmazásával foglalkozó cég kerskedelmi asszisztenst keres!

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás a cég belföldi és külföldi beszállítóival
  • Beszerzési folyamatok menedzselése, ajánlatok bekérése és értékelése
  • Fuvarszervezési és logisztikai feladatok ellátása, vámolások intézése
  • Készlet figyelés, nyilvántartás
  • Szállítói megrendelésekhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Bevételezések felvitele, számlák ellenőrzése
  • SAP adatbázisból különböző lekérdezések lefuttatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Kereskedelmi, vagy logisztikai területen szerzett végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP vagy bármilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Önálló feladat –és problémamegoldó képesség
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Munkavédelmi,  ipari alpinista, vagy villamosipari ismeretek
  • Német, illetve egyéb nyelvtudás
  • SAP BUSINESS ONE programban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a lenti e-mail címre!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "kereskedelmi asszisztens" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.12.31.

Helyek Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol