www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens / Beszerzési specialista

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Nagy múltú és dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, fémipari megmunkálással foglalkozó cég keres

1 fő munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Meglévő és leendő helyi/nemzetközi partnercégekkel történő kapcsolattartás szóban és írásban, napi szinten;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Beszerzési igények koordinálása;
  • Az igényelt anyagok egyenletes biztosítása;
  • Rendelések követése, rögzítése, kimutatások készítése;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal;
  • Esetlegesen új beszerzési lehetőségek felkutatása;
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése;
  • Megrendelések készítése és nyomon követése;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú (lehetőleg) mérnöki végzettség;
  • Minimum 3 év kereskedelmi tapasztalat;
  • Anyagismeret;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Kommunikációképes orosz nyelvismeret;
  • Excel, Word, PowerPoint és Outlook magas szintű ismerete;
  • Érdekérvényesítő személyiség;
  • Nagyfokú elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság;
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Kiváló stressz-tűrőképesség.

Előnyt jelent:

  • Külkereskedelmi tapasztalat;
  • Orosz orientáció;
  • Egyéb szláv nyelv vagy német nyelv ismerete;
  • Integrált vállalati rendszer ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil munkahely;
  • Folyamatos kihívások.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Napi 8 óra, főállás

Munkavégzés várható kezdete:

2014. május

Önéletrajzokat az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő