www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens (belföld)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budaörs, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Magyarország piacvezető épületgépészeti megoldásokat nyújtó, budaörsi székhelyű vállalata számára keresünk munkatársat a következő pozícióra:

A munkakör feladatai :

  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • szállítói rendelések, beérkező szállítmányok kezelése
  • vevői rendelések fogadása, rögzítése, visszaigazolása
  • kimenő szállítmányok diszponálása, számlázásra előkészítése
  • esetleges visszáru, garanciális csere kezelése, jóváírásra előkészítése
  • vevő szerződések és kondíciók naprakész nyilvántartása
  • értékesítési- és készletjelentések összeállítása (heti, havi)
  • kereskedelmi akciók kezelése
  • rendezvények szervezésében való részvétel
  • titkársági ügyintézői feladatok

Elvárások:

  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat irodai asszisztencia vagy kereskedelmi ügyintézés területén
  • középfokú végzettség
  • lehetőleg Budaörshöz közeli lakhely (a cég Budaörsön, a BITEP-ben található)

Ön a mi ideális jelöltünk, ha a fentieken túl

  • szeret és tud is jól kommunikálni
  • nem zavarják az összetett feladatok, több teendőre is tud egyszerre fókuszálni
  • csapatjátékos, de maximálisan képes önálló feladatvégzésre
  • felelősséget tud vállalni a saját munkájáért

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást, de a pályázatok elbírálásánál előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Stabil, magyar vállalat
  • Fix munkaidő, fix helyen
  • Szuper csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Cafeteria rendszer

Ha szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét.

Kérjük csak releváns tapasztalattal jelentkezzen. Köszönjük!

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű