www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens (angol és német nyelvtudással)

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

Széfek, zárak kereskedelmével és szervizelésével

foglalkozó vállalkozásunk

keres munkatársat a következő pozíció betöltésére:

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok:

  • kapcsolattartás a kül- és belföldi beszállítókkal
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • értékesítés támogatása, szaktanácsadás
  • logisztikai ügyintézés
  • célcsoportok igényeinek követése; versenytárselemzés
  • promóciós anyagok tartalmi előkészítése, kivitelezésének felügyelete
  • fordítások elvégzése, adatbázis-kezelés

Elvárások:

  • középfokú angol és német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép alapos felhasználói ismerete (Win 7, Oce 2013, eros Excel)
  • középfokú végzettség, műszaki érzék
  • jó elemző és szervezőkészség
  • önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • dinamikus, teljesítményorientált személyiség
  • pontosság, rugalmasság, kitartás

Előny:

  • hasonló pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • műszaki termékekkel szerzett 1-3 év tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • SAP B1, vagy hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég
  • méltányos kompenzáció
  • fejlődési, elorelépési lehetoség
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • modern, kulturált munkakörnyezet

Amennyiben a fenti álláslehetoség felkeltette érdeklődését, fizetési igény és a pozíció megjelölésével,
küldje el jelentkezését (motivációs levél, fényképes magyar, angol és német nyelvű önéletrajz) az alábbi
 címre.

BIT-FORCE Kft.
1165 Budapest, Újszász u. 43.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol