www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1048808
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ipari termékek kereskedelmével és karbantartásával foglalkozó, magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok:
  • A kereskedelmi szervezeti egység munkájának irodából történő támogatása: kapcsolattartás gyártókkal, ajánlatok készítése, a szállítások szervezése, katalógusok fordítása, az ügyletek lebonyolításának segítése, kimutatások készítése.
  • A logisztika és szállítmányozás menedzselése.
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Angol nyelv legalább középfokú, aktív ismerete.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Műszaki affinitás - a termékismeret segítséggel történő elsajátítása végett.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • Német vagy kínai nyelv ismerete.
  • Szállítmányozásban szerzett tapasztalat.
  • Műszaki szaknyelv ismerete.
  • Asszisztensi gyakorlat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatáscsomag.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Állás területei:
  • Asszisztens/adminisztráció
  • Logisztika

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC