www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS (6460)

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•élelmiszeriparban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•kiváló kommunikációs készség
•gépírásismeret

Személyiségét illetően:
•Ügyfélközpontú, csapatjátékos
•Kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált
•Önálló, jól kezelhető

Előnyök:
•angol vagy német nyelvismeret

Feladatok:
•Megrendelésekkel, áruszállítással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
•Készletkezelés, készletérték ellenőrzés
•Irodai adminisztratív ügyek intézése
•Partnercégekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon, ill. e-mailben
•Export-import ügyintézés,
•Statisztikák, kimutatások készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.