www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Feladatok:

  • Üzletkötők (fuvarszervezők) munkájának adminisztratív támogatása, kiemelten a nemzetközi fuvarok adminisztrálása, rögzítése;
  • Adategyeztetés a külföldi partnerekkel, információnyújtás a fuvarfeladatok kapcsán;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, pénzügyi engedélyeztetés;
  • Az üzletkötői csapat munkájának támogatása, egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú ANGOL és/vagy NÉMET, OLASZ nyelvismeret;
  • Adminisztratív területen szerzett többéves tapasztalat;
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret;
  • Min. középfokú végzettség.

Előnyt jelent:

  • Speditőr vagy fuvarozó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz, munkavégzés;
  • Monotonitás-tűrés;
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Önállóság.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „kereskedelmi admin” jeligével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő