www.cvonline.hu

Kereskedelmi adminisztrátor

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Irodai munkára, hosszú távra, munkatársat keres egy debreceni székhellyel és telephellyel rendelkező vállalkozás.

FŐBB FELADATOK:

  • Belföldi rendelések, export-import ügyleteket kezelése,
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai partnerekkel,
  • Vevők kiszolgálása,
  • Pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, könyvelési anyag előkészítése).

FELTÉTELEK, ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség,
  • Talpraesettség, gyors, ügyes, önálló, pontos, igényes és felelősségteljes munkavégzés,
  • Microsoft Office programok (Excel, World) felhasználói szintű ismerete,
  • Terhelhetőség, precizitás,  megbízhatóság, lojalitás, rugalmasság.

ELŐNY:

  • További nyelvismeret: román, szlovák, lengyel.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

MUNKAIDŐ TÍPUSA: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő