www.cvonline.hu

Kereskedelmi - adminisztrációs menedzser

  • A hirdetés 768 napja lejárt

A Waterland Kft. 2004 óta van jelen a magyar piacon. Cégünk fő profilja ballonos ásványvíz és vízadagoló automaták forgalmazása és kihelyezése cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt.
Kereskedelmi csapatunk bővítésére keresünk

Kereskedelmi - adminisztrációs menedzsert.

Feladatok:

  • napi sales adminisztráció koordinálása;
  • szerződések karbantartása;
  • árajánlatok kiküldése;
  • tenderek összeállítása;
  • vevőszolgálati teendők koordinálása;

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • min. 5 éves adminisztrációban szerzett tapasztalat;
  • kereskedelmi beállítottság;
  • rugalmas, dinamikus, magabiztos karakter;
  • rendszerszemlélet;
  • tárgyalástechnikai ismeretek;
  • önálló munkavégzés;
  • Ms Office magas szintű ismerete

Előny:

  • pénzügyi és logisztikai ismeretek;
  • SAP ismeretek
  • angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alább email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő