www.cvonline.hu

Kereskedelmi – értékesítő

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Kereskedelmi – értékesítői pozíció

Budapest, X. kerületi telephellyel rendelkező 26 éve működő kert és tótechnikai anyagokat-eszközöket, továbbá piaci felfutás alatt álló esővízgyűjtési és szikkasztási rendszereket forgalmazó, valamint különféle szigeteléstechnikai projekteket kivitelező nagykereskedelmi vállalkozás keres hosszú távra, ambiciózus, kreatív, kiváló kereskedelmi, és műszaki  érzékkel rendelkező munkatársat kereskedelmi - értékesítői pozícióra (elektromos vagy technikai jellegű  garanciális ügyeket elbírálni tudó) munkatársat, az alábbi feladatokra, ill. feltételekkel:

Feladatai:

A fenti termékkörök érékesítésével kapcsolatos feladatok:

  • Feladat és felelősségi körébe tartozó termékek beszerzése,
  • Folyamatos készletfigyelés,
  • Ügyviteli rendszerben cikk és szállítói adatbevitel és adatkarbantartás (új termékek/beszállítók felvitele, megszűnő termékek/beszállítók deaktiválása, stb., árak módosítása)
  • Termékek biztonságtechnikai adatlapjainak elkészítése és karbantartása
  • Termékek árképzése, árlisták készítése,
  • Kapcsolattartás és egyeztetés Cégünk meglévő partnereivel (telefon, email),
  • Kreatív értékesítés szervezés a forgalom növelésére és új értékesítési csatornák megkeresése,
  • Ajánlatadás és a vevői szerződések elkészítése,
  • Marketing anyagok készítése
    • beépítési útmutatók fordítása, magyar nyelven történő elkészítése
    • termékleírások fordítása idegen nyelvről magyarra,
    • PR cikkek, hirdetési anyagok szövegezése,
  • Vevői nyílt napok szervezése, megtartása,
  • Kiállításokon termékek képviselete, tárgyalásokon való részvétel
  • Beszállítókkal, való kapcsolattartás e-mailen és telefonon (információkérés, adatok pontosítása)
  • Személyes vevőkiszolgálás ügyfélforgalmi irodánkban
  • Megrendelések rögzítése,
  • Bizonylatok készítése,
  • Fuvarszervezés adott szállítmányhoz
  • Együttműködés akciók, hirdetések előkészítésében, szerkesztése, javítása
  • Riportok, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése,
  • Ár összehasonlítások
  • Ad hoc feladatok, amelyeket esetenként az ügyvezetés ad ki
  • Jó együttműködés és kommunikáció más kollégákkal, vezetőkkel
  • Cégünk egyes termékeire vonatkozó  garanciális szervízellátás jogosságának elbírálása, és a termék átadása javításra, ill. folyamatos kapcsolattartás a szervizelést ellátó külsős szolgáltató kollégával.

Amit várunk:

Szakmai elvárás:

  • Gazdasági / kereskedelmi és/vagy műszaki területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat és kiváló kereskedelmi érzék
  • Tárgyaló képes angol vagy német nyelvtudás (szó és írásbeliség)
  • Gyors és gépírás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, power-point)
  • Tapasztalat ajánlatírásban (kifejezetten jó fogalmazási készség)
  • Rendszerszemlélet (képes rendszerben gondolkodni)
  • Analitikus gondolkodás
  • Feladatokat képes fontossági sorrendben rangsorolni és kreatívan ellátni
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Vevőközpontúság
  • Jó meggyőző és problémamegoldó készség
  • Készség az univerzális munkára,
  • Vezetői készség

Előny:

  • Közép-, vagy felsőfokú kereskedelmi-közgazdasági végzettség
  • Műszaki („technikus- mérnök -közgazda” ) végzettség / felkészültség , gyakorlat és/vagy kiváló műszaki érzék
  • Marketing, Web kereskedelem és SEO területet iránti érdeklődés
  • Beszerzői tapasztalat

Emberi elvárások:

  • önálló-kreatív munkavégzés
  • kitartás
  • kreatív probléma megoldás
  • stressz tűrő képesség
  • kedves őszinte empatikus személyiség,
  • lojalitás
  • önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • gyors a végrehajtandó feladatok elvégzésében (értékes végtermék a munkájának eredménye, azaz a kiadott feladat maradéktalan elvégzése)
  • termelékeny munkavégzés
  • megbízható
  • szervezettség, rugalmasság,
  • képesség saját munkájának hatékony és felelősségteljes megszervezésére,
  • kollegiális csapatban is de önállóan is képes munkát végezni hatékonyan

Amit kínálunk:

  • Biztos pénzügyi- tulajdonosi hátterű, bevezetett piaci pozíciójú munkahely
  • Önmegvalósítást lehetővé tévő, hosszú távú munkalehetőség
  • Kreatív és termelékeny munkát elismerő-díjazó jutalékos rendszerre épülő juttatások
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
  • Bejelentett munkaviszony

Jelentkezését várjuk: fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérjük, írja bele önéletrajzába, eddigi karrierje során elért legnagyobb sikereit az élet bármely területén. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában az alábbi hivatkozást tüntesse fel „Kereskedelem-Értékesítés”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol