www.cvonline.hu

Kereskedelem támogatási munkatárs

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Főbb feladatok

  • A kereskedelmi képviselők által használt IT eszközökkel és alkalmazásokkal kapcsolatos támogatás biztosítása a területen dolgozó kollégák részére
  • Az applikációk fejlesztéséhez szükséges üzleti igények összegyűjtése, megértése és továbbítása az IT fejlesztői csapatok felé
  • Riportok és kimutatások készítése vállalatirányítási rendszerekből (SAP, SFA, saját rendszerek)
  • A kereskedelmet támogató eszközök, rendszerek és szoftverek napi működésének biztosítása
  • Projektben való aktív részvétel, azok költséghatékony megvalósítása
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • IT rendszerszemlélet
  • Megoldás-orientált hozzáállás
  • Érdeklődés az üzleti folyamatok iránt
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Excel program magas szintű ismerete, és aktív használata
  • Függvények, grafikonok, kimutatás-diagramok ismerete
  • Minimum középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Terhelhetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Informatikai és/vagy kereskedelmi tapasztalat

  • A Jelentkezés gombon keresztül.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol