kereskedelem-finanszírozás termékértékesítési specialista - bank

  • A hirdetés 1243 napja lejárt
50483-kereskedelem-finanszírozás termékértékesítési specialista - bankLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete, és csapatuk erősítéséhez keresünk

kereskedelem-finanszírozási termékértékesítési specialista - bank

pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • A kereskedelem-finanszírozási termékek és szolgáltatások, export finanszírozási megoldások, valamint az EU támogatású fejlesztések megvalósítását támogató finanszírozások fejlesztése, az akvizíciós stratégia kidolgozása, hatékony értékesítési folyamat kialakítása és értékesítési csatornák kiépítése;
  • Ügyfélszegmens specifikus értékesítés támogató eszközök kifejlesztése;
  • A külső partnerekkel történő együttműködés kialakítása, kapcsolattartás az illetékes állami szereplőkkel;
  • A termékértékesítő tanácsadók munkájának felügyelete;
  • Statisztikák, kimutatások készítése, elemzések és értékelések elvégzése, aktív konkurenciafigyelés;
  • A gazdasági környezet változásainak nyomon követése, különösen azokban az ágazatokban, amelyekben az ügyfelek működnek.
Elvárások:
  • felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • kereskedelem-finanszírozásban szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat;
  • üzletfejlesztésben, akvizíciós tevékenységben való jártasság;
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló tárgyalási készség;
  • magas szintű kommunikációs és prezentációs képesség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 50.107-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">