www.cvonline.hu

KERES: Kiemelt Online Ügyfél managereket

  • A hirdetés 217 napja lejárt

Online Key Account - pozícióba új munkatársakat!

Jelentkezz az MTT Állásbörze&Karriernapjára február 21-én!

Szeretnél új innovatív online médiafelületeket értékesíteni? Kíváló értékesítési vénával rendelkezel? Kötetlen munkaidőben szeretnél dolgozni? Akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Az MTT MEDIA portfóliójába tartozó online marketing termékek és szolgáltatások értékesítése új és meglévő ügyfelek részére.
  • Telefonos, e-mail-es ügyfél megkeresések indítása adatbázisból
  • Online analitikák, elemzések elkészítése
  • Ajánlatok elkészítése, prezentáció megtartása
  • Ügyfél találkozókon való részvétel
  • Megrendelések, szerződések megkötése
  • Utánkövetés, felül értékesítés
  • Munkavégzés helye: Lakóhelyhez közeli működési terület

Elvárások:

  • Online affinitás, social média, Google szolgáltatások üzleti előnyeinek ismerete
  • Tárgyalóképes kommunikációs készség
  • Kulturált, üzleties megjelenés
  • Számlaképesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Hazai KKV szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó szervező készség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Online marketing alapképzés + értékesítési képzés (6x2 óra)
  • Marketinglisták
  • Starttámogatás
  • Átlagon felüli teljesítmény = átlagon felüli kereset!
  • Kötetlen munkaidő
  • 14 országból álló nemzetközi cégcsoport előnyeiből való részesülés

Küldd el önéletrajzod a karrier(kukac)mtt.hu email címre és regisztrálj Karriernapunkra az adwordsblog-on keresztül, a rendezvénynaptárban megtalálod az eseményt!