www.cvonline.hu

Kérdőívezési hostess feladat

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 749493
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal szolnoki multinacionális telekommunikációs partnerünknél kínálunk egy napos munkavégzési lehetőséget.

Feladatok:

  • kérdőívezési feladat

Elvárások:

  • jó kommunikációs képesség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • határozott fellépés
  • 2014. febr. 7-ei ráérés 8:00-17:00-ig
  • Csak nappali tagozatos, aktív jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Előnyt jelent:

  • ügyfélkezelési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 2014. 02. 07. péntek 8.00-17.00

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg  a Link megjelenítése oldalon!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!