Kérdőívezés koncertek előtt (ingyenes részvétellel a koncerteken!)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 973599
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Egy igazán egyedülálló munkalehetőséget ajánlunk, részt vehetsz ingyen neves előadók koncertjein, előtte és utána pedig még pénzt is kereshetsz a koncertre érkezők szokásainak felmérésével.

Feladatok:

  • Nagyobb koncertek előtt és után kérdőívezés
  • A koncetrte érkező látogatók szokásainak felmérése

Elvárások:

  • Érettségi
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott megjelenés, magabiztosság
  • A lenti koncertek előtt és után kérdőívezés vállalása (kb. 17 órától):
    • Quimby (09.05)
    • Wellhello (09.10)
    • Magna cum laude (09.11)
    • Dj Bobo (09.12)
    • Parov Stelar (09.18)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • ingyenes részvétel neves előadók koncertjein
  • korrekt kereseti lehetőség
  • érdekes munka

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.