www.cvonline.hu

Képzésszervező (Senior)

  • A hirdetés 830 napja lejárt

 A Kvalikon Vezetési Tanácsadó és Rendszerfejlesztő Kft.

A magyar működésfejlesztési tanácsadás és tréning piac meghatározó szereplője Lean Menedzsment, Kaizen, Folyamatmenedzsment, Benchmarking és Vezetői képzések területén.

Tréningértékesítő, tréningszervező pozíció
betöltésére munkatársat keres.

A feladatra teljes munkaidős, talpraesett, önálló, sikerorientált, dinamikus kollégát keresünk, aki jó szervező és hosszútávú hivatásának tekinti majd a tréningszervezést.

Amit kínálunk:

Kölcsönös megelégedettség esetén, hosszútávú, biztos munkahely. Versenyképes jövedelem, rugalmas, családias légkör, fejlődési lehetőség.

Lehetséges feladatok:

  • Képzés és oktatás szervezés teljes folyamatának lebonyolítása és irányítása a tréning programok megszervezésétől a tréningértékesítésen keresztül a konkrét lebonyolításig, számlázásig és utókövetésig
  • Ajánlatkészítés, szerződés előkészítés, pályázatírás
  • Konferencia és rendezvényszervezés
  • Telefonos értékesítés, telemarketing, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Minőségbiztosítási és oktatás adminisztrációs tevékenység
  • Értékesítési és marketing tervek és elemzések készítése
  • Internetes marketing kampányok lebonyolítása, hírlevél szerkesztés
  • Adatbáziskezelés (ügyfél, projekt és tréning adatbázisok), karbantartás, aktualizálás
  • Irodai ügyintézés, további asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, megbízhatóság
  • Hibátlan, gyors, precíz munkavégzés
  • Oktatásszervezői, andragógiai vagy pedagógusi végzettség
  • Jó szervezési készség, kommunikáció, probléma megoldási képesség
  • Eredményesség, teljesítmény, igényesség
  • Jó kapcsolatépítő képesség, ember és ügyfélközpontúság
  • Legalább 2 éves szakirányú (képzésszervezői, tréningértékesítési) gyakorlat

angol, német nyelvtudás előny.

A jelentkezők önéletrajzát  és motivációs levelét az alábbi email címre várjuk „tréningszervező" tárgy megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Oktatás / Képzés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő