www.cvonline.hu

Képzési specialista munkakörbe

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1021726

Autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk munkavállalókat. határozott időtartamra
Feladatok:

  • emelőgépes és targonca tanfolyamok, nyelvtanfolyamok szervezése
  • szakmai tréningek szervezése
  • kapcsolattartás külső partnerekkel és vállalati munkavállalókkal, szerződések, tanulmányi szerződések kezelése
  • a képzéshez kapcsolódó statisztikák készítése, jelenléti ívek rögzítése, nyilvántartások kezelése

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (HR előny)
  • képzés szervezés területén szerzett, 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office kezelése ( Excel, Word, PowerPoint)
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Juttatások:
  • versenyképes fizetés

Előnyök:
  • HR-területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a jelentkezéssel a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas