www.cvonline.hu

Képzési koordinátor

  • A hirdetés 287 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres a Mars Magyaroroszág Kft. részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

- Képzések szervezése a vállalat munkavállalói részére, tanulmányi- és szolgáltatási szerződések megkötése, teljes dokumentáció intézése

- Felsőfokú képzésben résztvevő hallgatókkal kapcsolatos ügyintézés

- Jelentések készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- Szakirányú felsőfokú végzettség ( személyügyi szervező vagy közgazdász menedzsment szakon vagy HR területhez kötődő szakmai felsőfokú végzettség)
- Számítógép felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs készség

Előny:

- Középfokú angol nyelvtudás

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: egy műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hétköznap hívja a 06-20-216-00-43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014